Czesio szuka ciała na Memrise

utworzone przez | lut 16, 2015 | Język niemiecki, Słownictwo | 9 Komentarze

czesioszukaciala-memrisePrzygotowałam dzisiaj dla Ciebie coś, co ułatwi Ci naukę idiomów z częściami ciała, które podrzuca od czasu do czasu nasz kochany Czesio. W poszukiwaniu różnych rozwiązań na naukę słówek, trafiłam pewnego dnia na stronę memrise.com. Jest to fantastyczna strona, na której można uczyć się słówek na zasadzie fiszek. Jej funkcje i zalety opiszę innym razem. Dzisiaj skupię się na kursie, który specjalnie dla Ciebie tam utworzyłam.

Kurs na Memrise.com

Postanowiłam zebrać do kupy wszystkie idiomy z częściami ciała, które pojawiły się do tej pory na Niemieckiej Sofie i utworzyłam kurs w memrise, który ułatwi Ci zapamiętywanie ich. Kurs nosi nazwę „Niemieckie idiomy z częściami ciała Niemiecka Sofa” i będzie posiadał kilka poziomów. W każdym poziomie znajdą się zwroty z inną częścią ciała. Kurs nie jest jeszcze kompletny, ale będę go sukcesywnie uzupełniała i mam nadzieję, że będzie dla Ciebie sporą pomocą.

Memrise-Niemiecka-SofaJak wejść do kursu?

Wystarczy, że założysz sobie darmowe konto na stronie memrise.com, a następnie klikniesz w ikonkę „Courses” i w polu „Serach” wpiszesz „Niemiecka Sofa”. Ważne, żebyś wybrała język polski w opcji „I speak” po lewej stronie. Bez tego kurs nie będzie się wyszukiwał. Kliknij w kurs i zacznij się uczyć.Memrise-Niemiecka-Sofa-1Możesz również użyć poniższego linka, żeby przejść bezpośrednio do kursu

KLIKNIJ TUTAJ


Koniecznie daj znać w komentarzu, jak podoba Ci się kurs i taki sposób urozmaicenia blogowych wpisów. Może powinnam częściej zamieszczać takie kursy?


Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk