newsletter-zapis

Jeśli jesteś przytłoczona, masz mnóstwo zadań na głowie i powoli zaczynasz mieć wszystkiego dość, powoli zaczynasz wątpić, czy uda Ci się znaleźć czas na naukę niemieckiego, a jednocześnie tak bardzo chciałabyś skoczyć poziom wyżej, to mam dla Ciebie rozwiązanie.

Zapisz się na mój newsletter!

Wiem, że być może masz wątpliwości, ale wierz mi – dzięki moim wiadomościom nie będziesz musiała poświęcać dodatkowego czasu na szukanie materiałów, dodatkowych ćwiczeń. Wystarczy, że raz na dwa tygodnie przeczytasz maila, którego specjalnie dla Ciebie przygotuję. Podam Ci prawie jak na tacy interesujące artykuły w języku niemieckim, słownictwo i idiomy do opanowania, ćwiczenia do przerobienia i objaśnię bardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Pomogę Ci znaleźć więcej czasu, żebyś mogła robić to, co lubisz poza nauką niemieckiego.

Zapisanie się na mój newsletter to oszczędność czasu i ciągły rozwój różnych kompetencji językowych. Doskonale wiesz, że tego właśnie teraz potrzebujesz.

Zapisując się na mój newsletter:

  1. Otrzymasz bezpłatny e-book „Jak znaleźć czas na naukę języka niemieckiego?
  2. Krótki tekst w języku niemieckim wraz z Sofo-słówkami
  3. Ciekawy idiom z tłumaczeniem i przykładowym zdaniem
  4. Porady gramatyczne lub dotyczące nauki języka
  5. Niespodzianki przygotowane tylko dla odbiorców newslettera
  6. Podsumowania blogowych wpisów
  7. Dostęp do biblioteki z materiałami

Newsletter planuję wysyłać do Ciebie co 2 tygodnie w piątki, czyli tak ok. 2 razy w miesiącu. Uważam, że to optymalny czas na zapoznanie się z treścią mojej wiadomości. Dzięki temu będę miała pewność, że nie zaspamuję Ci skrzynki i że zdążysz opanować materiał do kolejnego naszego wirtualnego spotkania.

Jeśli zechcesz zapisać się na newsletter i otrzymać bezpłatny egzemplarz e-booka „Jak znaleźć czas na naukę języka niemieckiego?”, wypełnij proszę poniższy formularz, kliknij w link potwierdzający subskrybcję, który przyjdzie do Ciebie mailem i czekaj na pierwszą wiadomość ode mnie!

 

 

Pamiętaj, że to jest miejsce wspólnego dialogu. Ja piszę do Ciebie, a Ty w każdej chwili możesz zadać mi pytanie lub podzielić się czymś ciekawym. Odpowiem! Zawsze to robię!


P.S. Czasami internetowe chochliki płatają figla i moje maile nie trafiają do Twojej skrzynki tak jak powinny. Dlatego sprawdź folder ze Spamem i dodaj mój adres aleksandra(at)niemieckasofa.pl  do listy odbiorców, dzięki temu moje wiadomości dotrą na pewno.