with 2 komentarze

Chcesz nauczyć się ciekawego słownictwa związanego ze świętami i zaskoczyć swoich znajomych? Znudziło Ci się powtarzanie słówek typu: choinka, mikołaj, prezenty, bombka? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Zwroty, z którymi  prawdopodobnie nie spotkałaś się na tradycyjnych zajęciach z niemieckiego.

 

W ostatnich tygodniach opublikowałam na Youtubie trzy świąteczne mini lekcje. Jeśli je przegapiłaś, to kliknij w wideo poniżej i nadrób zaległości. Zachęcam Cię również do zasubskrybowania mojego kanału na Youtubie, bo mam kilka planów związanych z nim. Szkoda by było, gdybyś przegapiła kolejne wartościowe materiały.

 

Świąteczna mini lekcja cz.1

Świąteczna mini lekcja cz.2

Świąteczna mini lekcja cz.3

 

Jak podobały Ci się mini lekcje? Daj znać w komentarzu, co o nich sądzisz.


Jak komentować jako gość (bez logowania)? Tutaj znajdziesz instrukcję.


 

Podobne wpisy:

  • Joasia

    Mini lekcje były dla mnie tylko z nazwy mini bo nawet 4 nowe zwroty to już maxi. Udało mi się już kilka z nich użyć w rozmowach. Dziękuję Olu za Twoje zaangażowanie , podziwiam zapał i energię do prowadzenia nie tylko bloga ale i grupy na fb. Życzę sobię abym w nadchodzącym roku mogła dalej śledzić Twoją działalność a Tobie życzę sił, wytrwałości, w tym co robisz oraz wielu ,wielu nowych pomysłów i doświadczeń będących inspiracją do działań.

    • Joasiu, dziękuję bardzo za pozytywną informację zwrotną! Tobie życzę wiele motywacji do dalszej nauki niemieckiego!