with 4 komentarze

graduation-536573_640

Postanowiłam wyjść naprzeciw zapytaniom, które pojawiły się w ostatnim czasie i w kwietniu organizuję specjalną serię webinarów dla osób przygotowujących się do matury lub innych egzaminów z języka niemieckiego.

Webinary będą się odbywać w każdy wtorek i czwartek przez cały kwiecień o godzinie 20:30. Za każdym razem będę omawiała inny wybrany przeze mnie temat. Informację o konkretnym temacie otrzymasz dzień przed naszym spotkaniem online na maila.

Organizuję taką serię po raz pierwszy, z tej okazji dostęp do webinarów będzie bezpłatny. Jedyne, co trzeba zrobić, to zapisać się na specjalnej stronie:

Zapis na webinary powtórkowe (kliknij tu)

 


Z kim się „zobaczę” na webinarach?Podobne wpisy:

 • Singielka27

  Niestety nie mogłam być na wczorajszym spotkaniu webinara ,teraz obejrzałam powtórkę, który był bardzo interesujący 🙂
  Miałabym tylko jedno pytanie ,czy zadania na certyfikacie są podobne jak na maturze ?

  • Przepraszam za późniejszą odpowiedź. Raczej tak. Ciężko by było chyba wymyślić coś innego 😉

 • Marcin

  teraz rok szkolny się zaczął, ostatnia klasa liceum i faktycznie za te maturalne powtórki trzeba się zabrać bardziej intensywnie no ale w miarę jestem jednak spokojny bo chodzę na kurs w lincolnie i to co robimy w szkole do matury i tak już dawno wyprzedziłem, a mam w sumie nadzieję że i tak przed maturą zdążę zrobić sobie jeszcze certyfikat tylko muszę wybadać sprawę czy jest szansa jakaś że taki papier automatycznie tą językową maturę zalicza

 • gusia

  oh maturaaaa 🙂 trochę czasu już minęło… ale prawda jest taka ze dopiero przed maturą nauczyłam się tak na prawdę dobrze języka. Chodziłam wtedy na kurs w Krakowie do Lincolna- jakby nie oni to chyba bym nie zdała! a tak to ie dość że zdałam, nauczyłam sie jezyka to jeszcze zaszczepil we mnie miłość do niemieckiego 😀