with 6 komentarzy

01 OKŁADKAW lutym Karolina z bloga Żyj Kochaj Twórz zaprosiła mnie oraz inne blogerki do ciekawego i kreatywnego projektu wielkanocnego. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałam się czegoś tak fantastycznego. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co takiego „zmalowała” Karolina, zapraszam do dalszego czytania.

W projekt zaangażowało się 40 różnych blogerów, których treść zapełniła stworzony przez Karolinę e-magazyn o Wielkanocy. Znajdziesz w nim ponad 100 stron inspiracji, które zostały podzielone na 8 głównych kategorii: PISANKI, WIANKI, KARTKI, DEKORACJE, DZIECI, RZEŻUCHA, KULINARIA, TEKSTY. Przez moment zastanawiałam się, jak mój językowy blog będzie wyglądał na tle innych bardziej kreatywnych czy kulinarnych blogów, ale ostateczny efekt bardzo mi się spodobał.

Zobacz sama:

 Wielkanocny magazynWielkanocny magazyn 55

I jak spodobał Ci się magazyn stworzony przez Karolinę?

Podobne wpisy:

  • Magdalena Surowiec

    Super to wygląda. Niedawno kupiłam sobie papier do origami, może coś zmajstruję 🙂

    • Origami świetna rzecz. Pamiętam jak w dzieciństwie tworzyłam mini dzieła sztuki z papieru – w moim mniemaniu 🙂

  • Rzeczywiście fajny projekt ; )

  • Polecam! Sama się zatopiłam w niektórych propozycjach 🙂

  • Ania Myszkowska

    Rewelacja! Nie chce mi się i nie mam czasu (jak wszyscy) na szukanie inspiracji wielkanocnych, a chcę przygotować chałupkę jak należy 🙂 Inspiracje mają to do siebie, że lubią się gubić i zapominać, więc zebranie ich w tę apetyczną całość to świetny pomysł!