with 7 komentarzy

blogrokuDzisiaj będzie bardzo krótko. Jak wiesz, trwa konkurs Blog Roku 2014, do którego się zgłosiłam. Powodem zgłoszenia nie jest chęć wygranej, tylko chęć uświadomienia innym blogerom i czytelnikom, że blogi językowe mają się świetnie i rosną w siłę. A przy tym pomagają czytelnikom w wielu językowych problemach, rozbudzają w nich pasję i chęć do uczenia się tego, a nie innego języka obcego. Są źródłem cennej wiedzy i w niczym nie są gorsze od innego rodzaju blogów. A jednak są niedostrzegane i pomijane, przez co mnie i innym blogerom językowym jest najzwyczajniej w świecie smutno. Postanowiłam zebrać poniżej blogi językowo-kulturowe, na które warto oddać głos w tym konkursie.

Numer, na który należy wysyłać głosy jest taki sam dla wszystkich 7122. Koszt smsa wynosi 1,23 zł i jest przeznaczany na Fundację Dzieci Niczyje.  Głosowanie trwa tylko do wtorku (10.02.2015) do godziny 12:00, więc nie ma co zwlekać, głosuj od razu. Z jednego numeru można oddać jeden głos na każdy z blogów. Pamiętaj, że liczą się smsy polskiej sieci komórkowej.

Zacznę od siebie. Jeśli chcesz zagłosować na Niemiecką Sofę, wyślij smsa o treści H11166 na numer 7122.

Z góry dziękujemy za każdy głos i za to, że udało Ci się namówić rodzinę i znajomych do głosowania! Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że kolejny rok w nauce języka obcego będzie równie owocny jak poprzedni.

Pełny regulamin głosowania tutaj: http://www.blogroku.pl/2014/zasady/regulamin-sms.html

Podobne wpisy:

  • Ania Myszkowska

    Świetny pomysł! Ola, wielkie dzięki za polecenie :)) Powodzenia!

  • Wszystkie wymienione blogi są świetne i do wszystkich mam słabość 😉

  • Uprzedziłaś mnie 🙂 To był plan na drugą odsłonę mojej kampanii propagandowej 😉
    Dziękuję za polecenie! Głos oddany 🙂

    • Justyna, też oddałam głosy na te blogi 🙂 Nie chciałam powielać wpisów, dlaczego się zgłosiłam do Blog Roku, dlatego postanowiłam wybrać te blogi z naszej grupy, które biorą udział w konkursie 🙂 O Twoich planach promocyjnych nic nie wiedziałam. Powodzenia!

  • @januszmyzik:disqus mnie też ta lista zmotywowała 🙂 Bez niej ciężko mi było ogarnąć, kto jeszcze mi został 🙂